27.06.2026, kategorie: Ze života komunity

BRATR BENEDIKT MARIA O.CIST. VE ČTVRTEK 25. ČERVNA OSLAVIL 10 LET SVÉHO KNĚŽSTVÍ

Br. Benedikt Maria Ettler O.Cist. oslavil ve čtvrtek 25. června jubileum 10 let svého kněžství. Tento den celebroval konventní děkovnou mši svatou. Byl vysvěcen jako diecézní kněz, ale později pocítil povolání pro mnišský způsob života. V klášteře je nyní už téměř 5 let. Děkujeme Bohu za milost těchto let a nadále prosíme o modlitby za něj především proto, že před ním stojí ještě skládání slavných slibů.

 

 

 
 
Nahoru