05.02.2024, kategorie: Ze života komunity

OBLÁČKA - PŘIJETÍ MNIŠSKÉHO HÁBITU 1.2.2024

Br. Gulielmus (Vilém) Maria (Šimon Stanula) byl přijat do naší mnišské komunity

S radostí a vděčností Pánu a Panně Marii oznamujeme všem příbuzným, přátelům a dobrodincům, že v předvečer svátku Očišťování Panny Marie, kdy Šimon Stanula (polské národnosti) obdržel obláčku, v ní cisterciácký mnišský hábit a řeholní jméno Gulielmus (Vilém) Maria od sv. Theodorika. Těmito liturgickými akty začal kanonický roční noviciát dle Řehole sv. Benedikta v klášteře Naší Paní Vyšebrodské. Prosíme Vás o modlitbu za našeho spolubratra, aby se zdokonalil v lásce k Bohu a na celý život se mu zasvětil.

Videozáznam:

 
 
Nahoru